- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
41 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
2 Beds2 Baths904 SqFt1/28 28$137,000 $142,500 3.9%3700 Golf Colony Lane #21-B, Little River, SC 29566
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

3 Beds2 Baths1,631 SqFt1/38 38$350,000 $355,000 1.4%1000 Ray Costin Way #115, Murrells Inlet, SC 29576
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

3 Beds2 Baths1,420 SqFt1/25 25$174,500 $179,000 2.5%5000 Windsor Green Way #203, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

3 Beds2 Baths1,420 SqFt1/28 28$187,000 $189,900 1.5%5000 Windsor Green Way #202, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

3 Beds2.5 Baths1,478 SqFt1/40 40$205,000 $205,0003860 Myrtle Pointe Dr. #123, Myrtle Beach, SC 29577
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

3 Beds2 Baths1,782 SqFt1/39 39$466,150 $470,000 0.8%3428 Highway 66, Loris, SC 29569
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

- 5.42 Acres$115,000 $124,495 7.6%
TBD Shell Pond Rd., Loris, SC 29569
Listed by Keith McGurk of Living South Realty

- 0.57 Acres$206,000 $265,000 22.3%
356 Welcome Dr., Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 4 Beds2.5 Baths2,674 SqFt$405,000 $424,900 4.7%
4544 Day Lily Run St., Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 2 Beds2 Baths1,501 SqFt$240,000 $249,500 3.8%
6556 Augusta Cresent, Myrtle Beach, SC 29588
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2 Baths1,238 SqFt$200,000 $195,000 2.6%
120 Fountain Pointe Ln. #303, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 4 Beds2.5 Baths2,329 SqFt$463,000 $475,000 2.5%
509 Malabar Ct., Myrtle Beach, SC 29588
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 2 Beds2 Baths1,070 SqFt$263,000 $268,000 1.9%
4865 Luster Leaf Circle #304, Myrtle Beach, SC 29577
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2.5 Baths1,750 SqFt$315,000 $325,000 3.1%
5018 Billy K Trail, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 4 Beds2 Baths1,766 SqFt$350,000 $354,900 1.4%
248 Legends Village Loop, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2 Baths1,500 SqFt$279,000 $289,000 3.5%
104 Talon Dr., Conway, SC 29527
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2 Baths1,300 SqFt$325,000 $328,780 1.1%
5750 Oyster Catcher Dr. #1135, North Myrtle Beach, SC 29582
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 4 Beds2.5 Baths2,038 SqFt$350,000 $359,990 2.8%
2120 Haystack Way, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 4 Beds2.5 Baths1,400 SqFt$315,000 $305,000 3.3%
4873 Southgate Pkwy., Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

4 Beds3 Baths2,217 SqFt1/40 40$399,900 $415,000 3.6%5622 Lombardia Circle, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 2 Beds2 Baths1,014 SqFt$205,000 $214,499 4.4%
3741 Block House Way #738, Myrtle Beach, SC 29577
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2 Baths2,132 SqFt$429,500 $429,500
437 Four Mile Rd., Conway, SC 29526
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds2 Baths1,265 SqFt$183,833 $188,500 2.5%
105 Ashley Park Dr. #2B, Myrtle Beach, SC 29579
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 3 Beds3 Baths2,548 SqFt$420,000 $434,990 3.4%
2400 Southern Crest Dr., Loris, SC 29569
Listed by Keith McGurk of RE/MAX Southern Shores

- 1
- 2